קורונה

האם ישנן שיטות יעילות יותר לבדיקה ובידוד של נגיף הקורונה?

נמצא כי שיטות בדיקה מולקולריות עשויות להפחית באופן משמעותי את הפצתו של נגיף הקורונה

גבר בבידוד. רוב מוחלט של הנדבקים שפיתחו סימפטומים עשו זאת תוך 11.5 ימים
גבר בבידוד. רוב מוחלט של הנדבקים שפיתחו סימפטומים עשו זאת תוך 11.5 ימים

מדינות רבות בעולם נקטו מגוון גישות לגבי הטיפול בנגיף הקורונה. יעילותן של שיטות חדשות ואלטרנטיביות עדיין איננה ידועה. מחקר שפורסם בכתב העת The Lancet ביקש לבחון האם שיטות טיפול ובידוד שונות יכולות להשפיע על הפצתו של נגיף הקורונה.

במחקר נמצא כי אנשים בעלי סימפטומים מתאימים למחלת הקורונה, אשר בידדו את עצמם בצורה שהפחיתה הפצה של הנגיף הלאה, הצליחו להפחית את הפצתו ב-47%. בנוסף, ביצוע סקירה שבועית של עובדי מערכת הבריאות ואנשים הנמצאים בקבוצת סיכון עזרה להפחית את הפצתו של נגיף הקורונה ב-23%. כאמור, השיטה היעילה ביותר על מנת להפחית את הפצתו של הוירוס הינה שיטת הבידוד בעקבות הופעת סימפטומים תואמים.

החוקרים סיכמו כי בדיקות מולקולריות משחקות תפקיד חשוב במניעת הפצתו של הנגיף, בעיקר בקרב עובדי מערכת הבריאות וקבוצות סיכון אחרות. עם זאת, שיטה אחת לא תוכל להפחית את הפצתו של הנגיף בצורה יעילה דיו על מנת להשיג חיסון כללי ברוב האוכלוסיה. על מנת להשיג חיסון בסדר גודל כזה, יש להתבסס על בדיקות נוגדנים או בדיקות למחלות זיהומיות.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.

  1. I got what you intend,bookmarked, very decent website.

  2. I am incessantly thought about this, thanks for posting.

  3. I reckon something truly special in this website.

  4. Thanks for your thoughts. One thing I've got noticed is the fact banks in addition to financial institutions understand the spending behaviors of consumers and as well understand that the majority of people max out and about their cards around the breaks. They smartly take advantage of that fact and then start flooding ones inbox in addition to snail-mail box having hundreds of no interest APR credit cards offers shortly after the holiday season concludes. Knowing that for anyone who is like 98% in the American general public, you'll soar at the possible opportunity to consolidate consumer credit card debt and switch balances towards 0 interest rate credit cards. mlllkno https://headachemedi.com – new headache meds