"כמוני"

לידיעת המטופלות: קהילת פוריות האישה הושקה באתר "כמוני"

הקהילה כוללת מתחם תוכן נרחב, מושקע ומעודכן עם תכנים רלוונטים אודות פוריות האישה ואפשרות להתייעץ און-ליין עם מומחה קהילת פוריות האישה, פרופ' אבי בן הרוש

טיפולי פוריות, IVF. אילוסטרציה

קהילה חדשה בנושא פוריות האישה הושקה בימים האחרונים באתר "כמוני", אתר מטופלים הכולל עשרות קהילות מתחמי תוכן לחולים במחלות כרוניות שונות. קהילת הפוריות כוללת מדריכי תוכן רבים אודות ההתמודדות עם בעיות פוריות שונות, טיפולים, וההשפעה שלהם על חיי היום יום של המטופלות. כמו כן, כוללת הקהילה חדשות שונות בנושא פוריות ומידע אודות מחקרים שונים מהארץ והעולם.

מנהל הקהילה שגם מסייע בתכנים השונים, בעריכת מדריכי התוכן ועונה אונליין על שאלות הגולשות והגולשים הינו פרופ' אבי בן הרוש. התכנים נכתבו עימו על ידי עורך האתר דן אבן.

בין מדריכי התוכן שכבר פורסמו מדריך מקיף אודות היבטים רגשיים בטיפולי פוריות האישה (בשיתוף עם ד"ר נירית פליבצקי), טיפולי שימור פוריות, מדריך הנושא רזרבה שחלתית נמוכה ועוד.

לכניסה למתחם לחצו כאן

המתחם מנוהל בתמיכה בלתי תלויה של חברת פרינג

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.

האחריות הבלעדית לתוכנן של תגובות שיפורסמו על ידי משתמשי האתר, תחול על המפרסם ועליו בלבד. על המגיבים להימנע מלכלול בתגובות תוכן פוגעני או כל תוכן אחר, שיש בו משום פגיעה או הפרת זכויות של גורם כלשהו
0:00
0:00