פודקאסט

פודקאסט: סרטן השד – ממניעה ואבחון ועד לטיפולים היעילים

מה באמת אנחנו יודעים על סרטן השד? ד"ר אמיר זוננבליק. מומחה באונקולוגיה, מנהל יחידת סרטן השד, במרכז הרפואי תל אביב, בשיחה עם מתן יעקב

מדי שנה מאובחנות בישראל כ-5,000 נשים כחולות בסרטן שד. הודות למודעות גבוהה בציבור לגילוי מוקדם, ושיעורים גבוהים של ביצוע בדיקות סקר, רוב מקרי התחלואה של סרטן השד מתגלים בשלב מוקדם.

מהם גורמי הסיכון למחלה? כיצד ניתן למנוע או להקטין את הסיכון? מהו מהלך המחלה, מה ההבדל בין ארבעת השלבים השונים וכיצד מאבחנים? אילו סוגי סרטן שד קיימים? וכמובן – מהם הטיפולים החדישים והיעילים ביותר?

לרגל חודש המודעות בסרטן השד, קבלו פרק מיוחד של  DoCcast – פודקאסט הבריאות של ישראל – עם כל מה שאתן (ואתם) צריכים לדעת על המחלה: ד"ר אמיר זוננבליק' מומחה באונקולוגיה, מנהל יחידת סרטן השד, המערך האונקולוגי, המרכז הרפואי תל אביב בשיחה עם מתן יעקב.

הפודקאסט על מחלת סרטן השד מוגש כשירות לציבור בחסות חברת רוש פרמבצבטיקה ללא מעורבות בתכנים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר.

האחריות הבלעדית לתוכנן של תגובות שיפורסמו על ידי משתמשי האתר, תחול על המפרסם ועליו בלבד. על המגיבים להימנע מלכלול בתגובות תוכן פוגעני או כל תוכן אחר, שיש בו משום פגיעה או הפרת זכויות של גורם כלשהו
0:00
0:00